Jak se s námi spojíte ...

Těšíme se na vaše dotazy

KONTAKT

PEZBO SHOWTECHNIC

Západní 94 / 71

796 04 Prostějov 4

Česká republika / Czech Republic

+420 777 941 951

pezbo(a)pezbo.cz

Twitter


Otázky a odpovědi

Na některé Vaše dotazy můžete najít odpovědi níže.

Kdy vás mám kontaktovat?
Vzhledem k velkému zájmu širokého okruhu zájemců o naše profesionální a specifické služby co nejdříve. Jsme leaderem na trhu v oblasti zajišťování technického supportu nejen pro svatby, ale i řadu dalších veletrhů, výstav, soutěží, firemních, sportovních, kulturních, společenských i soukromých akcí. 

Kolik to stojí?
Ceny vybraných služeb najdete v našem ceníku - viz níže. Drtivá většina akcí však vyžaduje společné sezení s klientem, kde se na základě jednání a informací tvoří konkrétní podoba každé zakázky - a v tom je právě ta jedinečnost a originalita akce.
Ceník

Kdo o mě bude pečovat?
Celý náš profesionální team se Vám bude věnovat ve všech oblastech činností, které jsou třeba v průběhu příprav i realizace.
Zaměstnanci

Jaké produkty nebo výhodné balíčky nabízíte?
Naše nabídka produktů a služeb je velmi rozsáhlá. Pokud si nevyberete z naší vybrané nabídky, napište nám svá přání, dotazy nebo požadavky prostřednictvím on-line formuláře.
Produkty

PEZBO SHOWTECHNIC - Svět svateb, eventů, technologií a zábavy - Děkujeme za důvěru - Tvořte a bavte se s námi !   ;-)

Rezervace on-line

Dejte nám, prosím,  včas na vědomí termín vaší svatby nebo jiné akce. Mějte na paměti, že akcí je mnoho v jakémkoli ročním období - lidé se berou i baví po celý rok. Rozdíl je jen v jejich počtu dle typu. Stává se, že v sezóně svateb (duben-říjen) zajišťujeme kompletně i s dalšími 2-4 akce týdně. Je to odrazem značné oblíbenosti, žádaností a profesionální kvalitou naší práce - přesvědčte se sami. Těšíme se již nyní na případnou spolupráci s Vámi :-)