DĚLÁME TO JINAK

Představujeme se

Historie, poslání a vize

        Mám zato, že v životě se nedějí věci jen tak - bez příčin a souvislostí. Na nás je, zda si to dokážeme v danou chvíli uvědomovat a nějak s tím dále pracovat ve prospěch svůj i ostatních. Záleží jen na nás, co od života chceme     a co pro to uděláme. V konečném důsledku můžeme nalézt odpovědi smysluplnosti lidského bytí a konání.                                                                                                                                                                           Petr Zbožínek - majitel, PEZBO SHOWTECHNIC

HISTORIE

Jak už to tak v životě bývá, během a vývojem doby v symbióze chtění, vědění a nevědění, se to stalo. Takže "Sametová revoluce" rozhodla o tom, že se mohly dosavadní zkušenosti a praxe v roce 1993 zúročit a s podnikatelským duchem "přetavit" do živnosti a vzniku PEZBO SHOWTECHNIC. Export komponentů a import hudebních nosičů, zvukové a světelné techniky pro DJ´s, hudební skupiny se později rozšířil na řadu instalací v klubech, kultůrních domech. Portfolio zákazníků rychle rostlo na základě kvality zboží i služeb, což mělo za následek získávání klientů i z řad hoteliérů, restauratérů, sportovních a zábavních center, prodejen, úřadů, škol, institucí a dalších firem a soukromého sektoru.

POSLÁNÍ

Svou práci, kterou děláme rádi a baví nás, děláme srdcem a bereme spíše jako poslání v zájmu maximální spokojenosti klientů. Vždy jsme se snažili nabízet kvalitu a držet se mezi předními dodavateli zboží a služeb. Na některé z nich máme exkluzivitu např. na Tanec v oblacích, Projekce monogramů, Light Design, 3-D dekorace, Mapping aj.  V současné době e-shopových "přesunovačů" krabic se zbožím, je našimi zákazníky stále více ceněna odbornost a kvalita péče o zákazníka při konzultaci - prodeji - instalaci - servisu. Právě pro tyto atributy dokážeme figurovat u spousty prestižních akcí a zakázek, kde se toto očekává a požaduje. Jsme za to rádi a svých zákazníků si velmi vážíme. Děkujeme jim za naše ocenění, reference i věrnost, díky kterým se k nám znovu vracejí.

VIZE

Kreativita a vzdělávání se v oboru moderních technologií, jejich využití při projektech a dodávkách v nových zakázkách hodláme pokračovat. Nabídka zboží a služeb pro SVATBY, SVATEBNÍ SALÓNY, KLUBY, SHOWBUSINESS, VELETRHY, VÝSTAVY, PŘEHLÍDKOVÁ MOLA, FIREMNÍ i SOUKROMÝ SEKTOR, HOTELY, GOLFOVÉ RESORTY atd. je opravdu široká. S vybranými partnery chceme spolupracovat a nabízet zakázky "na klíč" systémem ALL-IN-ONE (vše na jednom místě) - od návrhu po realizaci za velmi zajímavé ceny. V rámci upevňování pozice na trhu i vzájemné podpory partnerů jsme se rozhodli - být součástí společných sdružení profesionálů v jednotlivých oblastech činností

O nových trendech budeme i nadále psát a publikovat v odborných časopisech, předvádět na workshopech a také pomáhat těm, kteří to nemají v životě lehké a potřebují podat "pomocnou ruku" v nelehké životní situaci.


Zakladatel a majitel

PETR ZBOŽÍNEK

Když něco dělám, snažím se to dělat se zájmem a pořádně - jak mě k tomu vedli moji rodiče - v práci, sportu i zábavě. Život nebyl sice tolik hravého dětství, jako "budovatelských" aktivit v rodině, ale o to více a dříve jsem se dokázal orientovat ve spoustě užitečných věcí a dávat svému konání směr. Být u zásadních vývojových etap doby v technologiích a hudbě "zlatých" 70. - 90. let je pro mne jednou z nejúžasnějších věcí života, který jsem měl možnost žít.  

ZKUŠENOSTI

DJ-ing (1977 - současnost)
  Podnikatel, PEZBO SHOWTECHNIC (1993 - současnost)

ODBORNOST

SPŠ strojnická
Lidová konzervatoř
VOŠ - Ekonomika a zahraniční obchod

pezbo@pezbo.cz

Team profesionálů v oboru svateb, eventů a zábavy

PEZBO SHOWTECHNIC    

& PARTNERS

Nejsme si konkurencí, ale vzájemně spolupracujeme - proto tvoříme silnou skupinu profesionálů  :-)

NAŠI PARTNEŘI

Spolupracujeme s vybranými partnery z řad svatebních salonů a agentur, hotelů, restaurací, zámeckých sídel, obchodních-společenských a kulturních center, divadel a mnoha dalšími... Tito partneři od nás dostávají exkluzivitu na řadu technologií a know-how, které jim umožňují nabídnout svým klientům nové formy zážitkových eventů a tím si držet odstup od konkurence.

NAŠE PROJEKTY

Svatební show / Fashion Show / Souboj nevěst / Veletrhy / Výstavy / Festivaly / Soutěže krásy / Taneční soutěže / Festivaly Módní přehlídky / Art & Deco Design / Multimediální Show  Svatby / Párty / Eventy / Firemní akce / Team Buildingové akce Světelný design interiérů a exteriérů / Vybavení klubů, divadel, kultůrních-sportovních-obchodních domů a center aj.

Objednávky: pezbo@pezbo.cz